fbpx
Zamów online

Welsom istnieje, by…

Nasze życie pędzi! Wciąż pełne obowiązków i innych zajęć, na które chcemy znaleźć czas. Łatwo jest zapomnieć o tym, co najważniejsze – żeby o siebie dbać. Rozumiemy to i dlatego tworzymy produkty, które są zdrowe, pyszne i zawsze gotowe, abyś je zabrał ze sobą i wypił wtedy, kiedy Twoje ciało najbardziej potrzebuje odżywczego wsparcia. Nie musisz już rezygnować z siebie, nawet kiedy widzisz, że godzina na zegarku jest późna.

Jeśli chodzi o jakość – nie idziemy na kompromis! W 100% ufamy naturze, dlatego w Welsom nie znajdziesz żadnych sztucznych składników. Do nasion chia, pochodzących z gospodarstwa w Andach, dodajemy naturalne soki, wodę i mleko kokosowe. I to wszystko!

Nie mamy nic do ukrycia. Robimy to, co lubimy, pełni pozytywnej energii, entuzjazmu i wręcz uwielbiamy Wam opowiadać o naszych wspaniałych Welsom. Wiemy jednak, że na nich świat się nie kończy. Ważne jest także utrzymywanie ciała i umysłu w ciągłej aktywności. Będziemy Wam o tym wszystkim przypominać.

Dlaczego?

Tworzymy żywność i napoje, które pomagają Wam w osiąganiu celów. W zależności od sytuacji, każdy z nas potrzebuje żeby to co spożywamy dawało nam różne funkcje. Raz chcemy dodać sobie energii, raz wzmocnić system immunologiczny, a niekiedy dostarczyć niezbędnych probiotyków. Naszym zadaniem jest dostarczanie Wam produktów, które będą spełniały funkcje i będą dobrze smakowały.

Głęboko wierzymy, że nasze produkty pomagają żyć w zdrowiu i szczęściu. Jednakże, nie mamy cudownych rozwiązań. Żadna firma nie ma. Dieta cud nie czyni, dlatego tak ważne jest holistyczne podejście do swojego zdrowia.

Będziemy Wam pomagać dobrze jeść i namawiać żebyście dbali o higienę snu, ruszali się i ćwiczyli umysł.

 

Projekt współfinansowany z: