fbpx

POZNAJ CHIAS TEAM: ANIA

3 maja 2018 | Blog, LIFESTYLE,

1. Powiedz, czym zajmujesz się w Chias i kiedy dołączyłaś do teamu?

Do Chias dołączyłam ponad rok temu i szczerze – nawet nie wiem kiedy ten czas tak szybko zleciał! Zajmuję się m.in. social media czy współpracą z influencerami. Tak, przyznaję – to ze mną najczęściej piszesz na Instagramie czy Facebooku.

2. Co daje Ci największego kopa do działania?

Czas spędzony na świeżym powietrzu, przekonanie, że to co robię jest dobre oraz odnoszone sukcesy. Zarówno te duże, jak i małe. Nic nie motywuje tak, jak świadomość, że przeprowadzone działania przynoszą owoce. Chce się więcej i więcej!

3. Jeśli nie jesteś w biurze to…?

To prawdopodobnie znajdziesz mnie z aparatem w ręku lub pochłoniętą pracą w Photoshopie ? Zdjęcia to mój sposób na odpoczynek. Ostatnio coraz częściej są to zdjęcia ślubne. Bardzo cieszę się, że mam możliwość towarzyszyć zakochanym w jednym z najważniejszych dni w ich życiu i łapać ulotne spojrzenia czy uśmiechy. Jeśli akurat nie robię zdjęć znajdziesz mnie w kinie, oglądającą mecze piłki nożnej lub na poznańskim Strzeszynku. Spacer czy rower? Nie ma znaczenia ?

4. Jakie są Twoje plany na ten rok?

Prywatnie – Na pewno chcę wrócić do nauki języka hiszpańskiego oraz robienia sesji beauty czy fashion. Współpraca z modelami, wizażystami czy stylistami jest bardzo kreatywna!

W Chias – sprawienie, że będziemy najlepiej przedstawioną i najbardziej uwielbianą marką w Internecie! ?

5. Co jest na Twojej liście „do zrobienia” na 2019 rok?

Podróże! Chcę odwiedzić Barcelonę, a moim cichym marzeniem jest zwiedzenie Stanów Zjednoczonych. Ah! I już nie mogę doczekać się nowego sezonu Gry o Tron :D6

 

6. Twój ulubiony produkt to…?

Wybieram Chias Energy!

 

ZDJĘCIA ANI ZNAJDZIESZ M.IN. NA FACEBOOKU – Little Stories

CHIAS TEAM

Marzenia się spełniają – zawsze w to mocno wierzyliśmy i tak właśnie stworzyliśmy Chias. Pomagamy Wam podejmować zdrowe życiowe wybory i motywujemy do osiągania Waszych celów. Dołącz do nas!