fbpx

POZNAJ CHIAS TEAM: ASIA

17 lipca 2018 | Blog

 

1. Powiedz, czym zajmujesz się w Chias i kiedy dołączyłaś do teamu?

Dołączyłam do teamu Chias w lutym 2016 roku zostając Community Managerem. Moim głównym zadaniem było wtedy budowanie społeczności wokół marki. Zostałam obdarzona ogromnym zaufaniem, ale podołałam i dodatkowo wykazałam się moim zaangażowaniem. Dzięki temu rok później stanęłam na czele działu marketingu ? Mój zakres obowiązków znacznie się zwiększył – jestem teraz odpowiedzialna za tworzenie i realizowanie strategii marketingowej, biorę udział w wymyślaniu i testowaniu nowych produktów, czuwam nad procesem tworzenia opakowań. Moimi ulubionymi zajęciami jest jednak współpraca z influencerami i dbanie o PR naszej firmy ?

2. Co daje Ci największego kopa do działania?

Lubię stawiać sobie wysoko poprzeczkę, bo cieszy mnie każde zrealizowane zadanie i cel. W pracy bardzo motywuje mnie to, że mam realny wpływ na to jak dany produkt będzie smakował czy wyglądał. Będąc częścią startupu naprawdę tworzysz coś od podstaw, uczysz się i zdobywasz cenne doświadczenie. W pracy w marketingu niezbędna jest kreatywność. Moim ulubionym sposobem na oderwanie się jest podróżowanie. Lubię kilkudniowe wyjazdy, które pozwalają mi naładować wewnętrzne baterie i spojrzeć na wszystkie sprawy z innej perspektywy. Dzięki temu mam świeże pomysły ?

3. Jeśli nie jesteś w biurze to…?

… ćwiczę – jednym z moich noworocznych postanowień było to, żeby zadbać o aktywność fizyczną minimum 3 razy w tygodniu i jak na razie mi to wychodzi. Chodzę na siłownię, spinning i jogę. W wolnych chwilach spotykam się ze znajomymi, gotuję lub czytam – ostatnio głównie książki związane ze zdrowym stylem życia. Razem z moim narzeczonym prowadzimy bloga, na którym recenzujemy poznańskie restauracje – Foodie Army.

4. Jakie są Twoje plany i co jest na Twojej liście „do zrobienia” w najbliższym czasie?


Zawodowo – chciałabym dostać pozytywny feedback od naszych konsumentów na temat produktu, nad którym obecnie pracujemy i sprawić, żeby jeszcze więcej osób usłyszało o naszej marce.

Prywatnie, chciałabym odwiedzić w tym roku jeszcze kilka nowych miejsc. Marzy mi się jeden dłuższy wyjazd, może na inny kontynent? ?

5. Twój ulubiony produkt to…?

Protein Smoothie Gujawa i Infusion Passionfruit!

 

Zobacz zdjęcia Asi!

CHIAS TEAM

Marzenia się spełniają – zawsze w to mocno wierzyliśmy i tak właśnie stworzyliśmy Chias. Pomagamy Wam podejmować zdrowe życiowe wybory i motywujemy do osiągania Waszych celów. Dołącz do nas!