fbpx

POZNAJ CHIAS TEAM: PAULINA

6 czerwca 2018 | Blog

1. Powiedz, czym zajmujesz się w Chias i kiedy dołączyłaś do teamu?

Do teamu dołączyłam w listopadzie 2016 roku, więc niedawno stuknęło mi 1,5 roku. W Chias zajmuję się planowaniem i wydawaniem pieniędzy czyli tym, czym lubię najbardziej ? Planuję produkcję naszego asortymentu tak, aby zaspokoić prognozy sprzedaży oraz kupuję tyle surowców i opakowań, żeby było z czego produkować. Jeśli chcesz nam coś sprzedać, na pewno obijesz się o mnie ?

2. Co daje Ci największego kopa do działania?

Moja ambicja nie pozwala mi na bierną egzystencję czy spoczywanie na laurach, więc każdego dnia wstaję z myślą o walce o więcej i lepiej. Każdy sukces niesamowicie mnie buduje, bo nie ma nic lepszego niż poczucie dumy z wyników swojej pracy. Dużego kopa dają mi również cele jakie sobie postawiłam oraz nagrody jakie na mnie czekają. Zdecydowanie jestem zwolenniczką marchewki w metodzie „kija i marchewki” ?

3. Jeśli nie jesteś w biurze to…?

… oglądam mecz w gronie rodziny/przyjaciół, czytam książkę w jakimś zaciszu, podróżuję. Często wracam w rodzinne strony do Krainy 100 Jezior i tam spaceruję z moimi psiakami lub wsiadam na motocykl i jadę przed siebie. Coraz częściej można mnie także spotkać na siłowni czy na basenie.

4. Jakie są Twoje plany i co jest na Twojej liście „do zrobienia” w najbliższym czasie?

Nieustannie uczę się i szkolę, aby być coraz lepsza w tym, czym zajmuję się w Chias, dlatego planuję odbyć kolejne szkolenie lub zrobić studia podyplomowe w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw czy negocjacji (handluje się od urodzenia, ale nigdy nie zaszkodzi zapoznać się z nowymi technikami ? ).

Prywatnie, uwielbiam podróżować, więc do odhaczenia mam sporo miejsc, które chciałabym zobaczyć. W najbliższym czasie planuję zwiedzić Hiszpanię (szczególnie Madryt) i Skandynawię. Czekają na mnie także dalsze kierunki, takie jak Kuba czy Brazylia. Zasiądę niebawem na trybunach i na żywo obejrzę mecz Ligi Mistrzów.

5. Twój ulubiony produkt to…?

Wybieram Protein Smoothie Gujawa i Energy!

 

Zobacz zdjęcia z podróży Pauliny!


CHIAS TEAM

Marzenia się spełniają – zawsze w to mocno wierzyliśmy i tak właśnie stworzyliśmy Chias. Pomagamy Wam podejmować zdrowe życiowe wybory i motywujemy do osiągania Waszych celów. Dołącz do nas!