fbpx

PROTEINOWE SMOOTHIE OWOCOWE DLA PIĘKNEJ SKÓRY

22 sierpnia 2017 | Blog, Przepisy,

Podstawą promiennej skóry, mocnych, lśniących włosów i zdrowych paznokci jest dobrze zbilansowana dieta. Łatwo powiedzieć, prawda? Dlatego tworząc Superfood Elixir BEAUTY dostarczyliśmy niezbędną dawkę białka roślinnego i całą gamę superfoods. Składniki te opóźniają starzenie, są bogactwem antyoksydantów, skutecznie walczą z wolnymi rodnikami, jednym słowem – w genialny sposób wpływają na nasz organizm.

W przepisie połączyliśmy je ze świeżymi owocami: borówka to źródło witamin, mikro i makro elementów, poprawia wzrok, dzięki dużej zawartości antyoksydantów pomaga w profilaktyce nowotworowej; awokado to źródło witaminy E i błonnika; mango jest bogate w przeciwutleniacze, witaminę A pomagającą utrzymać zdrową skórę i kości, witaminę C przyspieszającą procesy regeneracyjne; ananas jest źródłem manganu, żelaza i miedzi.

Brzmi pysznie? Już dzisiaj zafunduj sobie dawkę zdrowej energii!

Składniki:

Sposób przygotowania:

Wszystkie składniki dokładnie zblendować i przełożyć do miseczki. Udekorować ulubionymi owocami.

Smacznego!

Agata Biernat Cinnamon and Berries

Agata to 20-letnia dziewczyna, której pasją jest zdrowe odżywianie. Lubi eksperymentować w kuchni i tworzyć zdrowe wersje tradycyjnych przepisów. Agata uwielbia owoce i aktywność fizyczną. W jej menu codziennie goszczą kolorowe koktajle a przepisami dzieli się na swoim instagramie - @cinnamonandberries