fbpx

POPOŁUDNIE SPĘDZONE Z CHIAS

16 sierpnia 2018 | Blog, LIFESTYLE,

To było przyjemne popołudniowe spotkanie. We wtorek 24 lipca br., z inicjatywy Chias odbyło się spotkanie z blogerami i influencerami ze świata fitness, zdrowego odżywiania i lifestyle. Całość miała miejsce w klimatycznym wnętrzu modnej kawiarni Plan zlokalizowanej w samym sercu Poznania, przy ulicy Za Groblą.

Spotkanie rozpoczęliśmy od krótkiej prezentacji firmy Chias, naszej filozofii, motywacji i pasji. Opowiedzieliśmy o misji przekazywania wiedzy o zdrowej żywności i stylu życia. Spotkaliśmy się z ogromnym entuzjazmem naszych gości, którzy aktywnie brali udział w dyskusjach, wymieniali się swoimi doświadczeniami, inspirując nas tym samym do dalszego działania. Przygotowaliśmy również niespodziankę! Wszyscy uczestnicy wzięli udział w quizie dotyczącym wiedzy o superfoods. Nie zabrakło przy tym śmiechu i nutki rywalizacji. Łatwo nie było, liczyła się nie tylko prawidłowa odpowiedź, ale również jej szybkość. Wszyscy doskonale poradzili sobie z wyzwaniem!

Podczas kameralnego spotkania nie mogło zabraknąć degustacji napojów Chias. Nasi goście mieli okazję spróbować nowości – Chias Infusion w 3 wariantach smakowych, które idealnie sprawdziło się jako orzeźwienie w ten niezwykle upalny dzień. Rozmowom umilał poczęstunek w postaci ciasta (oczywiście również w wersji fit) oraz zapach świeżo zmielonej kawy unoszący się w pastelowym wnętrzu kawiarni.

Całość eventu zakończyła się wspólnymi zdjęciami, relacjami na Instagramie, wymienieniem kontaktów i zapowiedziami ponownego spotkania. Nikt nie wrócił do domu z pustymi rękami!
Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i mile spędzony czas. Nie możemy się doczekać kolejnego razu!

Zobacz więcej zdjęć ze spotkania:

Fot: Olga Jędrzejewska

CHIAS TEAM

Marzenia się spełniają – zawsze w to mocno wierzyliśmy i tak właśnie stworzyliśmy Chias. Pomagamy Wam podejmować zdrowe życiowe wybory i motywujemy do osiągania Waszych celów. Dołącz do nas!