fbpx

RÓŻOWE SMOOTHIE BOWL Z MALINOWYM DŻEMEM CHIA I KARMELIZOWANYM ANANASEM

7 sierpnia 2017 | Blog, Przepisy,

Prezentuję Wam dzisiaj nowy przepis – różowe smoothie bowl z malinowym dżemem chia i Beauty Superfood Elixir. Od dawna chodził za mną karmelizowany ananas i wreszcie udało mi się go do czegoś dopasować! Przygotowałam go dla Was w połączeniu z kolejnym moim nowym wynalazkiem, czyli dżemem malinowym i proteinowymi lodami! A wszystko to jak zwykle wegańskie i bez dodatku cukru!

Składniki:

Lody:
Ananas:
Malinowy chia jam:

Przygotowanie:

  1. Najpierw należy przyrządzić chia jam – wystarczy rozgnieść maliny, zmieszać z nasionami chia i włożyć do lodówki na około 30 minut.
  2. Lody – zamrożone wcześniej banany w plasterkach włóż do większej miski, wlej mleko i zmiksuj. Potrzebny będzie do tego ręczny blender. Następnie dodaj Superfood Elixir Beauty i ponownie zmiksuj.
  3. Teraz pora na ananasa – na patelni rozgrzej olej kokosowy, następnie dodaj syrop i cynamon. Smaż z każdej strony około 3-4 minut. Koniecznie na małym ogniu.
  4. Kiedy ananas i chia jam będą gotowe przełóż wszystko do miski i udekoruj dowolnymi owocami ?

SMACZNEGO !!!

Olga Janiczek YANNY.PL

Blogerka, głównie i po pierwsze, kulinarna… z zamiłowania do ciągłej chęci kreowania nowych smaków oraz kombinowania w kuchni roślinnej! Weganka od prawie roku! Sama siebie zadziwia, że nieustannie ma tak mnóstwo pomysłów na nowe smaki i połączenia kulinarne. Jej pasją jest jedzenie oraz dzielenie się tym z ludźmi… Jedno z jej największych marzeń to stworzenie miejsca, gdzie będzie mogła karmić, a także inspirować innych swoimi kolorowymi kreacjami!